Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Eye Fly

Givenchy Eye Fly

http://beautybreakbyana.blogspot.com/2011/10/givenchy-eye-fly-maskara.html Ovo je moj stari post koji započinje sa: Ovo je moja treća tuba ... Početak novog posta je: Nešto ne valja.  Post sam pisala 23.10. što znači da sam maskaru probala nekoliko puta prije, recimo da sam ju otvorila 17.10. Jutros sam otvorila istu tu maskaru, bila je suha i nije se primala za trepavice. I jako je suha. Cijelo vrijeme mi nekako nije bila nešta kao prije. Izvan otvora maskare se je nakupilo sasušene maskare, što mi zaista nije jasno otkud. Mislim da ću probati nešto od Collistara.