Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom olovka za oči

Lancome Le Crayon Khol Waterproof - Blanc Audacity

Bijela olovka za oči nije nikakav spektakularan proizvod, nikad ne dobivaju baš previše pažnje. I zasluženo, rekla bih iskreno. Što možete napisati o bijeloj olovci za oči? Srebrni čep? Dobra spužva za razmazivanje? Lako lomljiv pokolopac? Dobra za šiljenje? Srebrna slova na bijeloj podlozi? Gramaža? Sad ozbiljno. Bijela olovka se najčešće koristi na waterlineu, probala sam, ali imam osjetljive oči i rijetko koja olovka mi odgovara. Kad sam olovku koristila dublje u oku, osjetila sam peckanje. Malo više izvan oko bilo je OK. Na gornjem kapku baš nije primjerena za neke velike pothvate jer je bijela. Veliki plus je što je vodootporna, a prije sam koristila njenu crnu varijantu koja mi je bila jako dobra.

Chanel Le Crayon Yeux

I zadnja od tri olovke koje sam kupila. Ovo je jedina sa smudgerom - ja zaista ne znam kako to prevesti na hrvatski - razmazivač??? Možda zato i prafumeriji kažu "ono" ili "ono s vrhom". Olovka je mekana, ali ne premekana, ali nije ni tvrda kao Stylo Yeux, lako se nanosi, lako je izvući rub, lako je malo popraviti ako je  negdje malo deblje ili ako je ispalo ukrivo. Sa nanošenjem sam zadovoljna. "Ono" s čime se može izvući lijepo rub na kraju oku je mekano, nije tvrdo ili hrapavo kao kod nekih olovaka. Postojanost je solidna, nije kao Stylo Yeux, ali se dobro drži. Boja je crna, nije previše crna, rekla bih nosiva dnevna crna boja.

Chanel Le Crayon Khol - Noir

Prva od tri olovke koje sam kupila. Doduše kupila sam još i olovku i sa spužvicom i Stylo (to je moj drugi). Danas sam isprobala Le Cryon Khol. Iznenadila sam se kad sam počela sa nanošenjem kako je mekana. Uopće je ne treba jako pritisnuti, kao recimo Stylo Yeux. Samo lagani dodir olovkom i eto ga! Uspjela sam nanijeti olovku tako tanko, s ničim drugim nisam tako tanko uspjela. Dobra je i za osobe koje nisu vješte sa nanošenjem jer ju je vrlo lako stanjiti ili produljiti sa štapićem za uha ili prstom.  Stavljena je jutros, dosta se dobro drži, malo se je razmazala, nisam koristila nikakvu bazu ali mi je područje oko očiju ostalo malo masno od Sisley maske - pretkerala sam s njom, još se učim koliko je zaista malo treba staviti (o tome sutra). Sutra ili prekosutra ću probati olovku sa Art Deco bazom za sjenila.  Kupljeno je u Douglasu, 154 kn. I olovka je zaista jako dugačka.

Chanel kupovina

Nisam se mogla odlučiti, pa sam kupila sve tri. Izvještaji slijede.