Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom njega kože

Art Deco Skin Yoga Body

Iskreno, nije stvar u Art Deco kozmetici, pogledajte pozadinu - pijesak, more ...  Ali da ipak vidimo kolekciju ....

Balea krema za poslije depilacije

Krema je namjenjena za kožu za poslije depilacije. Ja ju koristim svaki dan, sa i bez depilacije. Razlog je jednostavan. Koža je poslije taaako mekana i svilenksta. Baš kao sa tube. Čak ni poslije depilacije nema crvenila ili zatezanja. Nakon što stavim malo kreme nema zatezanja, nema suhe kože, a ima samo prekrasna koža. Naravno, prodaje se u DM-u po nekoj smješnoj cijeni, manje od 10 kn. Ustvari, tako bar mislim, prvi put sam pogledala cijenu i nikad više jer samo kupujem i kupujem ovu kremu.

Neutrogena & ja

Neutrogena i ja samo postale pravi frendovi. Losion za tijelo obnavlja kožu koju muči ova zima i grijanje. I to bez masnih tragova. A krema za ruke je već poznata. Nema zima šanse nauditi koži dok je tu Neutrogena. Kad kupujete svoju Neutrogenu?

U ekstremnim uvjetima njega kože mora biti ekstremna?! ?! Da? Ne?

Zima je zaista pokazala zube, a prema ovoj prognozi , još će biti gore i hladnije. Mnogima je koža već dehidrirana od grijanja i suhog zraka u prostoriji, no sada je još na to sve došao snijeg i vjetar! Osjećate li se kao da glumite u reklami za Neutrogenu? Ja da. Osim kože lica, ne smijeno zaboraviti kožu cijelog tijela. Ruke, noge, dekolte, trbuh, sve su to dijelovi tijela koji također pate u ovim uvjetima.  Koža na rukama je problematična jer je to dio tijela koji koristimo kao alat: ruke koristimo za pranje posuđa, sredstva za čišćenje su u doticaju s našim rukama, vjetar, hladnoća ... Rješenja, kreme za ruke. Meni su se do sada pokazale odlične Nikel i Neutrogena . Obje kreme su odlične, ali Neutrogena ipak pobjeđuje. Nikel je pogodnija za ljeto i proljeće, ali Neutrogena je pravi spas u zimi.  To je krema koja nije masna, a zagladi kožu, smanji suhoću i zatezanje, bez masnih tragova ili peckanja i svrbeža. Ovo je moja omiljena krema, trenutno. Nakon...

Ako radite nešto od ovoga, prestanite!

Znam da za većinu znate, ali evo još jednom poteza koji uništavaju kožu, nadam se da nećete izbaciti puno toga jer ste osvještene i niste radile većinu loših stvari! Što sve uništava kožu?

Neutrogena krema za ruke

Valjda sad već svi znaju da imam osjetljivu kožu. Ruke nisu iznimka. Većina krema iz drogerija mi je užasna, jednostavno me od nekih peče koža i sva pocrveni. Mnogi mi to ne vjeruju pa moram onim nevjernim Tomama to i pokazati! U nizu krema isprobala sam Neutrogenu, opet sa stavom nemam što izgubiti. Doduše, na forumu sam čitala samo riječi hvale. Kreme treba zaista malo, jako dobro se razmazuje. Iako se čini masna, uopće ne ostavlja masni trag i jako dobro se upije. Tekstura kreme me podsjeća na Dior Chrystal Nude primer. Zaista, prozirna, kao silikonska tekstura. Ruke su isti čas mekane, bez masnih tragova, pečenja, svrbeža i sličnih pojava.  Trenutno sam na drugoj tubi i ova krema je pravi saveznik u borbi protiv suhe kože. Razmišljam da ju koristim umjesto ulja za tijelo. Neki će prigovarati za parabene. Kupujem kremu u Dm-u, 50 ml, a cijene se ne sjećam.