Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Biofarm

Biofarm ulje badema

Već sam pisala kako sam prezadovoljna uljem jojobe , čak u dva navrata . Ulje badema sam kupila po sistemu, nek' se nađe. Ulja nikad dosta. Uspostavila sam sljedeći režim: jojoba preko dana, a badem preko noći. U zadnje vrijeme stavljam preko noći samo ulje badema. Naravno, očim lice Bioderma  micelarnom otopinom , a onda na još malo vlažnu kožu ulje! Kad ga nanesem koža me više ne zateže, linije od dehidriranosti se lagano zaglade, a lice nije premasno, ali malo ipak jest. Nisam uočila pojavu prišteva ili bilo kakvih drugih napasti radi korištenja ovog ulja. Ono što jesam primjetila da mi je koža ujutro bolja. Pore su manje, puno manje, a lice izgleda baš dobro. Ponekad stavim kremu poslije ulja, ali za noć mi je ulje uglavnom dovoljno. Također, nakon što nanesem ulje, nos i dijelovi lica skloni crvenilu su puno manje crveni, sinoć mi je nos bio normalne ne-crvene boje. To je kod mene rijetka pojava. Uglavnom, jojoba preko dana i nema masne kože, mislim ima ...

Biofarm Njegujuće ulje

Kupila sam ulje badema i jojobe. Prvo sam odlučila probati ulje jojobe. Na internetu sam pronašla da je ulje jojobe vrlo lagano, pomaže kod upaljene i nadražene kože, čisti pore i regulira lučenje masnoće. Omekšava kožu i pomaže oko ožiljaka, akni , bora i raznih kožnih bolesti. Moje dojam: ulje je čisto savršenstvo! Čisti pore bolje od ičega što sam dosad imala, bolje od ikojeg čistača, kreme ili bilo čega. Pore su mi manje i čišće, nema mitasera (dijelom je zaslužna i Bioderma), a kako je koža mekana, to je nevjerojatno. Od ulja jojobe je koža mekša nego od ikojeg pilinga! Primjetila sam da mi se koža ne masti kao prije, a ulje je odlično za nanošenje pudera. Par kapi prije pudera i koža je meka tako da puder klizi. Kupila sam ulje u Bipi za 40 kn, ali sam vidjela isto ulje još i u Kozmu. Ulje badema dolazi na red nakon ovog ulja.