Sjećate se Dr. Radmana i njegovog eliksira mladosti? Nije ovo baš nešto tako, ali može biti jako korisno. Neznam zašto, ali kad se nešto zove eliksir, nekako me zainteresira. U svim opisima stoji kako je nekoć davno mađarska kraljica Elizabeta koristila nešto slično sa sličnom formulom. A ako je to koristila kraljica, onda mora da je dobro? Sjetimo se samo Kleopatre (pa je na kraju ispalo da Kleopatra i nije bila tako fancy za to doba). Uglavnom, kraljica Elizabeta nije promašila s ovim eliksirom. Elixir se može koristiti umjesto termalne vode ili na način kao termalna voda - za osvježenje lica i tijela kada je potrebno tokom dana. Također, može se korisitit prije ili poslije kreme za lice. U svakom slučaju, svidjelo mi se što Elixir radi na licu. Nakon jednog špricanja, na licu osjetim takvu svježinu. Da Vam bolje dočaram, osjećaj je kao kad idem u podne na plažu na +35 i onda uronim u more i baš je ugodno - nije vruće, dapače, osvježavajuće. Eh, tako se osjeć...