Već sam napisala kako je lijepa pozadina ove slike. Budimo iskreni, da li usred veljače više obraćate pažnju na more i suncobrane ili na Nataliju i make up? Ja sam uočila barke i more. Kad nema mora, onda je bronzer dobar. Višebojan, boje se čine dobre za korištenje i kao rumenilo. A za one koji ne vole tamnu kožu, ljetna verzija Metorita. Nadam se da će uskoro doći još koja prekrasna slika.