Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom John Frieda

John Frieda Sheer Blonde

John Frieda je moj favorit, a ovo je najbolji regenerator od svih John Frieda i svih ostalih regeneratora i maski.  Prvo što se primjećuje je predivan miris, kad se nanese na kosu, lagano se umasira i ostavim da stoji koliko mi je potrebno da operm ruke. Nakon toga, ispiranje i tu počinje magija ovog regeneratora. Kosa je poput svile, nije zamršena, a tako je mekana i .... mekana. Kosa je sada odlična za oblikovanje, danas sam opet fenirala sa velikom četkom. Kosa izgleda kao da je peglana, a ne kao da sam par puta povukla četkom i osušila fenom. Oduševljena sam! Regenerator sam našla u Bipi, košta 60-ak kn.

John Frieda - Sheer blonde

Uvijek sam u potrazi za nečim dobrim za kosu, tako i JF. Zapravno, namjeravala sam kupiti masku, ali je nije bilo u Bipi, zato sam otišla iz Bipe sa običnim regeneratorom, doduše za platinastu boju iako sam ja malo žuta. Ovo mi nije prvi takav regenerator, generalno sam zadovoljna, omekša kosu, laganije se raščešljava, laganije se oblikuje frizura, tj. ravnanje na četku, a boja je fenomenalna - kosa mi je dobila lagani platinasti odsjaj, a najsvijetliji pramenovi su dobili boju tube pa baš odlično tih par pramenova djeluje kao osvjetljivač. Definitivno preporučujem, njeguje kosu, a za uzvrat kosa divno miriši i prekrasno izgleda, baš njegovano. Bipa i Mueller, cijena oko 65 kn za 200 ml.