Ovo je moj drugi Stylo u crnoj boji. Razlog što sam ga opet kupila je što se drži na očima kao ništa drugo. Uopće se ne razmazuje, ne klizi, otporno na suze te toplo i hladno vrijeme. Loša stvar je šiljenje. Nije klasična olovka koja se šilji, a 99% vremena je tup pa ga je vrlo teško nanesti. Zaista stoji na očima. Toplo preporučujem svima koji traže nešto što stoji od jutra do drugog jutra. Kupila sam u Douglasu, 174 kn. P.S. Post je kratak jer sam o ovome pisala na starom blogu. Samo sam opet željela prenesti oduševljenje kako je ovo čudo jako vodootporno.