Ovo je Gatineau SOS Stick kojeg jako volim. Pri kraju je. A ovo, vjerovali ili ne je moj novi Gatineau SOS Stick! Gledajte slike dalje! Gore je novi, dolje stari!!!!! Shvaćate što želim reći? "Starog" ima 15 ml, "novog" 10 ml! Gdje je nestalo 5 ml?! Cijena je ostala ista, bez obzira na 5 ml manje. Eh, drage moje, ja ovo zovem kozmetičko licemjerje. Još malo slika. Da li možete zamisliti moj izraz lica u ljekarni. Bilo je ovako: 1. Uđem u ljekarnu, 2. Odem do Gatineau, 3. Ne nađem SOS stick jer je to ipak dugačka kutija, 4. Tražim pomoć, 5. Ljubazna gospođa izvuče kutijicu, 6. A ja bez teksta! Znači, ista cijena za trećinu manje proizvoda. Vidim da je malo drugačiji tekst na kutijici, ali piše da radi isto, čak ima i isti naziv, ali sa 5 ml manje! Kupila sam ovo odavno, ali nisam pisala dok ne smirim strasti, ali sam još uvijek jako ljuta na ovaj potez. Tko je...