Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Infinito

Collistar Infinito

Novi stanovnik mojih ormarića sa šminkom je Collistar Infinito. Dvoumila sa između Desig i Infinito. Na kraju je pobjedila Infinito jer nije bilo Design u parfumeriji. Boja Extra Black, za upadljive, crne trepavice. Ne mogu a da ne prokomentiram 11 ml. To je zaista puno - Givenchy 6 ml, Dior 10 ml, YSL 6 ml ... Četkica? Savršena. Gumena, razdvaja, obavija trepavice. Produljuje zaista jako, daje malo volumena (više volumena ne bi bilo loše) i nevjerojatno uvija trepavice. Nikad nisam obraćala pažnju na uvijanje trepavica jer očito niti jedna maskara koju sam imala to nije radila. Četkica nije jednaka, s jedne strane dugački zubi, s jedne kraći. Tko shvati kako funkcionira može postići čuda s njom. Ovo je dobra slika, doljnja strana je puno dulja od gornje. Zaista je teško "uloviti" jer se štapić vrti kao lud. Postojanost je odlična, ne trusi se, ne skine se u toku dana, ne oslabi, ne ispari s trepavica. Skidanje sa Bioderma Sensibio H20 je dobra metoda, ali za...