Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Clarins

Clarins Beuty Flash Balm

Clarins zlatno ulje

U ekstremnim uvjetima njega kože mora biti ekstremna?! ?! Da? Ne?

Zima je zaista pokazala zube, a prema ovoj prognozi , još će biti gore i hladnije. Mnogima je koža već dehidrirana od grijanja i suhog zraka u prostoriji, no sada je još na to sve došao snijeg i vjetar! Osjećate li se kao da glumite u reklami za Neutrogenu? Ja da. Osim kože lica, ne smijeno zaboraviti kožu cijelog tijela. Ruke, noge, dekolte, trbuh, sve su to dijelovi tijela koji također pate u ovim uvjetima.  Koža na rukama je problematična jer je to dio tijela koji koristimo kao alat: ruke koristimo za pranje posuđa, sredstva za čišćenje su u doticaju s našim rukama, vjetar, hladnoća ... Rješenja, kreme za ruke. Meni su se do sada pokazale odlične Nikel i Neutrogena . Obje kreme su odlične, ali Neutrogena ipak pobjeđuje. Nikel je pogodnija za ljeto i proljeće, ali Neutrogena je pravi spas u zimi.  To je krema koja nije masna, a zagladi kožu, smanji suhoću i zatezanje, bez masnih tragova ili peckanja i svrbeža. Ovo je moja omiljena krema, trenutno. Nakon...

Clarins mlijeko & krema

Dok sam bila gotova s kupovinom dobila sam Clarins mlijeko i kremu. Isprobala sam ih, testeri su poslužili svrsi. Iskreno, ne znam što da napišem o mlijeku. Mlijeko kao mlijeko. Stavim malo na vatu, očistim, lice se sjaji i ukratko je to to. Ne mislim da mlijeko za 200 kn radi nešto više od onog za 20 kn. Mlijeko inače ne koristim. Ne vidim svrhu tome, koristim Sensibio H20. Hidratantna krema za suhu kožu, to sveć prolazi. Malo jača krema, dobra za ove dane. Nadam se da ne će biti prištića od nje. Ako se pokaže dobra, možda kupim. Možda, ne obećajem.