Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Gliss

Schwarzkopf Gliss

Nakon regeneratora, evo i maske. Uvriježeno je mišljenje da su maske bolje od regeneratora. Ovaj put nije takav slučaj. Ova maska je odična kada treba riješiti problem zapetljanje kose, kosa je mekana i svilenkasta, ali ostane strašno tanka. Od  regeneratora bude sve ok, ali mi zaista nije jasno kako nešto može od prirodno bujne kose napravitit da ostanu doslovno dvije dlake na glavi?! Kao što sam napisala, da ne ubija volumen, prirodni volumen kose, sve bi bilo super. Kosu uspijem raščešljati u jednom potezu četke cijelom dužinom, lagano je oblikovati kosu, točnije, ono što je ostalo od nje.

Gliss regenerator

Crna boja u kozmetici uvijek znači najbolji proizvod te kuće, sjetimo se Lancome Genifique ili pak Givenchy Le Soin Noir. Crna boja je uvijek nešto posebno. Gliss regenerator je malo bolji od ostalih, ali ne tako drastično. Ne mogu očekivati da će moja kosa biti kao se nikad nisam fenirala ili da nije obojana u svijetlo plavu boju. Regenerator dobro omekša kosu, čak i zagladi, lakše ju je raščeščljati. Mogu reći da dobiva solidnu ocjenu. Ono što mi se ne sviđa je to što mi ovaj regenerator strašno stanji kosu. Moja kosa je inače bujna, puna volumena, ali od ovoga je nekako pretanka. Nije puna volumena i živosti. Osim regeneratora postoji šampon i maska. Maska mi se je više dopala od regeneratora. 

Schwarzkopf Gliss

Budući da imam dugu plavu (obojena + blajhana) kosu uvijek sam u lovu za dobrim sredstvom koje zaglađuje, hrani, daje sjaj i nije masno. Još jedan u nizu je i ovaj "žućo". Radi se o gustom suhom ulju, otprilike. Dosta dobro zagladi kosu, nije masno, ne daje ogromni sjaj, nego se upije u kosu i efekt je vidljiv u tome što vrhovi kose više nisu suhu kao prije. Nije rijetko kao neka ulja, ovo je dosta gusto, ali ipak nije sasvim uljno sredstvo. Teško je objasniti jer su mi ruke masne, a kosa nije. Koristim po nekoliko pumpica i poslije su mi ruke cijeli dan onako, dobre, ali i kosa. Dobra stvar je način korištenja. 1. Staviti puno prije šamoponiranja da se upije u kosu. 2. Staviti na vlažnu kosu i oblikovati. 3. Koristiti svaki dan na suhoj kosi. Ja kombiniram sve metode, najdraža mi je ipak broj 2 - na mokru kosu pa feniranje i peglanje i onda još jedna pumpica poslije toga svega. Mislim da bi bilo previše svaki dan. Gliss sam kupila u DM-u. I zaista sam se iznenadila je...