Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom proširene pore

Afrodita Acne Stop maska

Ova maska je kod mene postala klasik. Volim ju nanijeti na lice s vremena na vrijeme, ponekad kad imam loš period sa licem, ponekad samo da utegnem pore i da lice izgleda svježije, zdravije, sa manjim porama, ukratko - bolje. Maska dolazi u pakovanju 2 x 5 ml i rado bih da dolazi u nekom većem pakiranju u tubi ili posudici. Tako bih je češće koristila. Dobra je Afrodita, općenito kao brend, a neki proizvodi su odlični, ova maska također.

Moji trenutni favoriti!

Zašto ih volim?  Zato jer Sensibio AR smanjuje crvenilo kože, hidratizira dovoljno za ovo vrijeme (nevrijeme) i jednostavno štiti kožu od svega što je loše. Odlična je kao  podloga za puder, odlična je za osjetljivu kožu i otkad ju koristim nemam problema kao prije: prištevi i mitaseri po cijelom licu. Sebium Pore Refiner volim jer je lice mat, baršunasto, pore nestanu, a nema prišteva.

Afrodita Oil Control serum

Ovo je proizvod koji sam kupila u naletu impulzivne kupovine. Jednostavno sam prolazila i zgrabila ga. Radi se o serumu koji matira, hidratizira i balansira između svega toga, po pitanju kože. Pronašla sam mu mnogo načina primjene. Treba se koristiti kao serum, a serum ide prije kreme, ali tada mi nije dosta hidratantan. Zato stavim kremu, serum pa kremu jer me bez kreme strašno zateže koža, posebice čelo. Kad nanesem seum koža je mat, nema niti jedne pore, lice je tako baršunasto, mekano, manje crveno, doslovno Photoshop u maloj bočici. Nevjerojatno! Dolazim do ideje da serum stavim preko pudera, ali ne znam kad ću imati vremena probati nešto takvo. Iako se u sastojcima spominje pokoje ulje, serum uopće nije masne teksture, ali mi nije niti vlažan. Nekako je baš baršunast, lice je mat isti čas i ostaje dosta dugo mat. Serum se čini na prvu dosta gust, na licu je zasita gust, ne treba ga istisnuti puno jer se onda jako teško razmauje, a i ostaju bijeli tragovi....