Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom maskara

Mega Vs. Extra

Radi se o dvije L'Oreal maskare. Za njih bi se moglo raći tako blizu, a tako daleko. Što je mega volumen? Neznam kako Vama, ali meni je to hrpa trepavica. Četka je velika, pogodna je za gornje trepavice, ali za donje baš i nije. Maskara, sama po sebi, ne daje baš mega volumen. Dapače, trusi se, smrdi i ukratko nije nešto.  Extra Volume, po već 3 put sam kupila. Ovo je maskara kojoj se vraćam kad želim onaj pretjerani izgled trepavica. Od svih maskara koje sam probala, ova daje najveći volumen, a i duljinu. Bez crnih mrlja, bez komada maskare pod očima. Gornja je Extra, donja Mega na prve dvije fotografije. Extra ima puno gušće dlačice. Na gornjoj fotografiji se točno vidi razlika. Lijevo je Mega i dobra je za razdavajanje, desno je Extra i odlična je za volumen. Da li Vam je sada jasno zašto tako blizu, a tako daleko. Maskare koje bi trebale biti slične, uopće nisu. Mega preskočite, ne treba Vam - smrdi i trusi se. Extra je druga ...

Collistar Capri - kolekcija proljeće ljeto 2012

Konačno i Collistar! Ljubav na prvi pogled! Rumenila. Sjenila. Iako mi se ono bež - zlatno čini malo svijetlo za ljeto. Zeleno je pun pogodak. Već se vidil na terasi na plaži sa ovim sjenilom. Tko bi odolio Collistar tušu? Davno sam imala jedan i taj nije silazio s očiju. Odlična maskara, intenzivno plava. Možda će ovo biti moj glavni ljetni adut. Trebat ću i novi bronzer. Ako Chanel ne izbaci nešto ultra ludo, lijevi ulazi u finale. Bazu moram probati. Podsjećaju me na Chanel Roge Coco Shine. Drugi lak me podsjeća na Chanel Riva.

Novosti iz Diora

Nadam se da je sve ovo uskoro u prodaji, srednja paleta izgleda primamljivo, posebice za ljetni brončani ten.

Collistar Infinito

Novi stanovnik mojih ormarića sa šminkom je Collistar Infinito. Dvoumila sa između Desig i Infinito. Na kraju je pobjedila Infinito jer nije bilo Design u parfumeriji. Boja Extra Black, za upadljive, crne trepavice. Ne mogu a da ne prokomentiram 11 ml. To je zaista puno - Givenchy 6 ml, Dior 10 ml, YSL 6 ml ... Četkica? Savršena. Gumena, razdvaja, obavija trepavice. Produljuje zaista jako, daje malo volumena (više volumena ne bi bilo loše) i nevjerojatno uvija trepavice. Nikad nisam obraćala pažnju na uvijanje trepavica jer očito niti jedna maskara koju sam imala to nije radila. Četkica nije jednaka, s jedne strane dugački zubi, s jedne kraći. Tko shvati kako funkcionira može postići čuda s njom. Ovo je dobra slika, doljnja strana je puno dulja od gornje. Zaista je teško "uloviti" jer se štapić vrti kao lud. Postojanost je odlična, ne trusi se, ne skine se u toku dana, ne oslabi, ne ispari s trepavica. Skidanje sa Bioderma Sensibio H20 je dobra metoda, ali za...

Givenchy Eye Fly

http://beautybreakbyana.blogspot.com/2011/10/givenchy-eye-fly-maskara.html Ovo je moj stari post koji započinje sa: Ovo je moja treća tuba ... Početak novog posta je: Nešto ne valja.  Post sam pisala 23.10. što znači da sam maskaru probala nekoliko puta prije, recimo da sam ju otvorila 17.10. Jutros sam otvorila istu tu maskaru, bila je suha i nije se primala za trepavice. I jako je suha. Cijelo vrijeme mi nekako nije bila nešta kao prije. Izvan otvora maskare se je nakupilo sasušene maskare, što mi zaista nije jasno otkud. Mislim da ću probati nešto od Collistara.

Givenchy Demesure

Da li mi ovo treba, zanima me, čini se obećavajuće, ali .... Malo je prefuturistička, komplicirana rekli bi mi to po naše. Ako netko ima iskustava, dobrodošla su.