Pisala sam već o ovom šamponu , zaključak priče je da me je spasio. Sad sam u fazi pred novo bojenje + pramenovi pa će opet vrijediti ona stara narodna: Na muci se poznaju junaci! Pažnju mi je privukao drugačiji dizajn bočice. Naime, moj prošli šampon je bio narančast, ali ovaj je plavi. Koliko sam primjetila, došlo je samo da vizualne promjene. Šampon je i dalje efikasan i dalje sam jako zadovoljna s njim. Plus, odličan je za masnu kosu. Ako postoji čudotvoran šampon za problematično vlasište, to je onda ovo. Miris mi ne smeta. I veliki plus, pumpica je malo poboljšana. Znači, Nikel radi na pozitivnim pomacima.