Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom trepavice

Parcijalne umjetne trepavice

Metlice koje život znače, pročitala sam davno. A evo i zašto, i kako. Nema tog sjenila, olovke, tuša i maskare koji će napraviti pravi look, ako trepavice ne istaknu oči. Uvijek se iznova zaprepastim kad pogledam u ogledalo i uočim razliku sa i bez maskare. A što mislite kako je tek sa umjetnim trepavicama? Trepavice sam već puno puta škicala po DM-u i Bipi, ali nikako da se odlučim na kupovinu, ali pred tjedan-dva konačno i jesam. Prema nekima, kod nanošenja umjetnih trepavica treba maskara, a prema nekima ne, probala sam sve varijante. Bez maskare, izgleda katastrofa jer se dogodi sljedeće: moje ionako duge trepavice izgledaju malo i ne uvijeno i umjetne trepavice se podignu iznad mojih trepavica, efekt je loš, vidi se da to nije dobro. Zato, sa maskarom je druga priča. Koristila sam i Collistar Infinito i L'Oreal Million Lashes Mega Volume (tek sam kupila, uskoro dojmovi) i efekt koji sam postigla je odličan. Maskare su produžile i uvile moje trepavic...

Collistar Infinito

Novi stanovnik mojih ormarića sa šminkom je Collistar Infinito. Dvoumila sa između Desig i Infinito. Na kraju je pobjedila Infinito jer nije bilo Design u parfumeriji. Boja Extra Black, za upadljive, crne trepavice. Ne mogu a da ne prokomentiram 11 ml. To je zaista puno - Givenchy 6 ml, Dior 10 ml, YSL 6 ml ... Četkica? Savršena. Gumena, razdvaja, obavija trepavice. Produljuje zaista jako, daje malo volumena (više volumena ne bi bilo loše) i nevjerojatno uvija trepavice. Nikad nisam obraćala pažnju na uvijanje trepavica jer očito niti jedna maskara koju sam imala to nije radila. Četkica nije jednaka, s jedne strane dugački zubi, s jedne kraći. Tko shvati kako funkcionira može postići čuda s njom. Ovo je dobra slika, doljnja strana je puno dulja od gornje. Zaista je teško "uloviti" jer se štapić vrti kao lud. Postojanost je odlična, ne trusi se, ne skine se u toku dana, ne oslabi, ne ispari s trepavica. Skidanje sa Bioderma Sensibio H20 je dobra metoda, ali za...