Metlice koje život znače, pročitala sam davno. A evo i zašto, i kako. Nema tog sjenila, olovke, tuša i maskare koji će napraviti pravi look, ako trepavice ne istaknu oči. Uvijek se iznova zaprepastim kad pogledam u ogledalo i uočim razliku sa i bez maskare. A što mislite kako je tek sa umjetnim trepavicama? Trepavice sam već puno puta škicala po DM-u i Bipi, ali nikako da se odlučim na kupovinu, ali pred tjedan-dva konačno i jesam. Prema nekima, kod nanošenja umjetnih trepavica treba maskara, a prema nekima ne, probala sam sve varijante. Bez maskare, izgleda katastrofa jer se dogodi sljedeće: moje ionako duge trepavice izgledaju malo i ne uvijeno i umjetne trepavice se podignu iznad mojih trepavica, efekt je loš, vidi se da to nije dobro. Zato, sa maskarom je druga priča. Koristila sam i Collistar Infinito i L'Oreal Million Lashes Mega Volume (tek sam kupila, uskoro dojmovi) i efekt koji sam postigla je odličan. Maskare su produžile i uvile moje trepavic...