Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Balea

Balea krema za poslije depilacije

Krema je namjenjena za kožu za poslije depilacije. Ja ju koristim svaki dan, sa i bez depilacije. Razlog je jednostavan. Koža je poslije taaako mekana i svilenksta. Baš kao sa tube. Čak ni poslije depilacije nema crvenila ili zatezanja. Nakon što stavim malo kreme nema zatezanja, nema suhe kože, a ima samo prekrasna koža. Naravno, prodaje se u DM-u po nekoj smješnoj cijeni, manje od 10 kn. Ustvari, tako bar mislim, prvi put sam pogledala cijenu i nikad više jer samo kupujem i kupujem ovu kremu.

Balea serum za vrhove

Za dobrim proizvodima sam uvijek u lovu. Tako, osim za puderom i sl., tako i za nečim za vrhove kose za prije i poslije feniranja ili peglanja, ali da nije masno, ali da ipak nije preslabo tako da mi se kosa ne napije vlage. I još k tome da da malo sjaja, ali ne previše jer ne želim masni sjaj. To radi ovaj serum, kupila sam ga već po nekoji put, velika posudica, pumpica, dobra količina, super cijena, super proizvod, kupujem i dalje!

Balea vosak za kosu

Vosak za kosu iz DM-a. Prilično je dobar, možda i jedan od najboljih koje sam imala. Nije odvratno mastan i ljepljiv, nego zagladi kosu baš kako treba. Baš je nekako silikonske teksture, kao Dior Crystal Nude, ali za kosu. Baš kao primer za kosu. Plus, odličan je kao maska za suhu kožu ruku, kad sam ga stavila u dlanove, jednostavno se je upio! U ruke, ne u kosu! Da, višenamjenski vosak za kosu, ugodnog mirisa, dobre količine, malo nespretne ambalaže, ali dok ga ima još je dobro, a kad ne bude, prste u ovu rupu.

Balea Aqua

O ovom serumu sam čitala na forumu tone i tone pohvala, pa sam kupila sve da i ja isprobam. Krema za područje oko očiju. Ovo je teško pitanje. Hidrataciju ove kreme nisam primjetila, a jako, odnosno neizdrživo peckanje oko očiju jesam. Ipak, pohvala za kuglu. Razmišljam da istisnem svu kremu, a praznu tubu držim u hladnjaku za saniranje natečenih jutarnjih podočnjaka. Serum mi nije bio dobar za lice koliko je bio dobar za vrat i dekolte. A krema, obična krema, najčešće je koristim prije nego čistim kuću ili kad znam da ću se umiti za pol sata do sat pa ne ispirem nešto skupo. Ukratko, kud' svi tud i mali Mujo, tj, Ana, probala, vidjela da ovo nije nešta, ali nisam u gubitku jer nisam kupila ništa skupo.

Dokaz, a ne obećanje!

Evo slika onoga što sam kupila. Anti age maska nije za mene, to je za moju mamu, ostalo je moje! Kupila sam i peel off masku, ali je više nema! Moja druga tuba Hydreane.

Balea maske

Ja volim maske za lice. Po nekima su dobre, po nekima nemaju shvrhu. Ali ja ih volim. Možda je razlog miris maline (slika 1). Možda je razlog jer dobro hidratiziraju kožu. Neke sam već otvorila, ali ništa strašno. Kupila sam malina & vanilija, med & mlijeko, lavanda i aloe vera. Svaka od njih je namjenjena hidratacija i zadovoljna sam s njima. Koristim ih vrlo često, ponekad i svaki dan preko zime. Pakiranje je za dva nanošenja i moram priznati da mi je čelo puno bolje kad ih koristim. A maska od maline je jedina nakon koje me ništa ne zateže po licu, plus jastuk miriši po malini. Cijena im je vrlo pristupačna i zato uopće nema razloga da ih nekoristim svaki čas jer koštaju manje od 7 kn. Bez obzira na cijenu, meni su dobre i jako sam zadovoljna s njima.  Stavljam ih na vlažno, ne morko lice, lagano posušeno ručnikom ili poprskano lice. Ostavim da se upije, ponekad više ili manje, ali ostavim masku na licu oko 10 - 20 minuta. Ove maske se ne ispiru vodom. Potr...

Balea pilinzi

Balea piling. Otkud da počnem? Postoje plavi i narančasti. Ne, plavi nije za dečke, a narančasti za curice. Plavi je za normalnu kožu, a narančasti za masnu. Iako na njima piše da je plavi za normalnu i masnu, a narančasti za sve tipove. E pa ne bih baš rekla. Plavi piling je blag, ali solidno radi. Koristim ga svaki drugi dan jer uopće nije grub i ne skida kožu s lica u neumjerenim količinama. Rekla bih da je plavi samo malo jači gel za čišćenje masnog lica. Lice je poslije mekano, glatko i nađe se još pokoji ostatak suhe kože. Nije grub prema koži što je dobar znak da je dobar izbor za osjetljivu kožu. Rekla bih da je ovaj za sve tipove kože. Ima zrnca kao i neki gelovi za čišćenje lica i gel teksture je. Narančasti piling je druga priča. To je piling u punom smislu riječi. Nema toga što ovaj piling ne skine s lica. Podsjeća me na Effaclar gel za čišćenje lica (taj skida sve, nije piling, ali ljušti kožu). Narančasti piling koristim jednom tjedno jer je dosta grub, tj. ima...

Balea Aqua

Nakon čitanja puno hvale, kupila sam serum, kremu i kremu za oko očiju. Nisam zadovoljna kao većina drugih. Pojavili su mi se prištići. Možda dam drugu šansu svemu tome, kad bude stižu slike i širi opis. Do tada, idem sanirati lice.