Krema je namjenjena za kožu za poslije depilacije. Ja ju koristim svaki dan, sa i bez depilacije. Razlog je jednostavan. Koža je poslije taaako mekana i svilenksta. Baš kao sa tube. Čak ni poslije depilacije nema crvenila ili zatezanja. Nakon što stavim malo kreme nema zatezanja, nema suhe kože, a ima samo prekrasna koža. Naravno, prodaje se u DM-u po nekoj smješnoj cijeni, manje od 10 kn. Ustvari, tako bar mislim, prvi put sam pogledala cijenu i nikad više jer samo kupujem i kupujem ovu kremu.