Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom šampon

Vichy Moja idealna zimska njega

Nedavno je da moju adresu došao mali dar od Vichyja! Idealna zimska njega! Ovo mi je i bila namjera nabaviti kupovinom kreme u ljekarni, ali kad sam kupovala kremu dobila sam još jedan ovaj paket, ali tražila da ga poklone nekome drugome jer ja svoj imam. :-) Inače podržavam ovakve pakete u kojima se može probati nekoliko proizvoda. Uvijek se sjetim jedne profesorice koja je pitala od koje vrste proizovoda uvijek se mogu dobiti testeri. Mi smo svi šutili, a ona je odgovarila "pa, kvalitetnih", tko će Vam dati da probate nešto što ne valja. Dva od ovih proizvoda sam već probala, a za ostale jedva čekam. Baš mi se sviđa ovaj zimski set, vunena torbica. Baš šik! Aqualia Thermal light - imala već nebrojeno puta - daje meku kožu, bez loših nuspojava, samo meka koža koja sjaji zdravim sjajem i uvijek imam osjećaja da je koža od nje baš dobro hidratzirana. Micelarna otopina - imala već prije, odlično čisti lice, ne peče za oči, samo ne znam da...

Nikel Sebofit

Pisala sam već o ovom šamponu , zaključak priče je da me je spasio. Sad sam u fazi pred novo bojenje + pramenovi pa će opet vrijediti ona stara narodna: Na muci se poznaju junaci! Pažnju mi je privukao drugačiji dizajn bočice. Naime, moj prošli šampon je  bio narančast, ali ovaj je plavi. Koliko sam primjetila, došlo je samo da vizualne promjene. Šampon je i dalje efikasan i dalje sam jako zadovoljna s njim. Plus, odličan je za masnu kosu. Ako postoji čudotvoran šampon za problematično vlasište, to je onda ovo. Miris mi ne smeta. I veliki plus, pumpica je malo poboljšana. Znači, Nikel radi na pozitivnim pomacima.

Balea šampon za suho pranje

Ponekad imam problema s masnom kosom? Tko nema? Čitala sam o ovim šamponima sve i svašta, pa sam odlučila i probati. Uvijek su žalopojke na bijele tragove. Meni se to nije dogodilo, možda jer nisam štrcala jako, nego malo po malo. I tako, štrc po štrc, cijela glava. Kosa nije izgledala kao da sam izašla iz salona na Hollywood Hillsu, nije bila spuštena i sljepljena, podigla se i izgledala malo življe.  Definitvno mislim da ovakvi proizvodi nisu za pranje, nego za osvježavanje frizure. Minus je miris, malo je prejak i umjetan.  DM, cijena, hm, možda oko 20-30 kn, nisam sigurna, davno sam kupila.

Nikel Sebofit

Već sam nebrojeno puta napisala da imam plavu kosu do koje dolazim četverosatnih sjedenjem u frizerskom salonu koje uključuje bojanje i pramenove. Bojanje je manje invazivna metoda za kosu, ali zato pogubna za moju kožu na glavi, ne samo za onaj dio na kojem je boja, nego i za onih pola centimetra okolo. Radi se o sljedećeoj situaciji: na sam dan bojenja kose imam crveni obrub jer mi boja doslovno izjede kožu, zatim se zna dogoditi i pokoja krastica, a onda slijedi ljuštenje kojem nikad kraja. Onda sam surfala i našla da tako može otpasti kosa, e onda sam se tek uspaničila i počela još bolje guglati. I izguglala: Nikel Sebofit - šampon za seboreju - ukratko šampon koji rješava problem koji sam imala. Počela sam ga koristiti nakon predzadnjeg bojenja i tada je umirio vlasište, prestala sam se ljuštiti i uočila sam da mi se kosa gotovo i ne masti. Nisam mogla vjerovati. Prvo sam šampon koristila u oba pranja, zatim sam s vremenom počela samo u drugom pranju. I sad je vlasište pod kontr...