Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom maska

YSL - noviteti

Afrodita - maska od badema

Uvijek volim ove Afroditine maske - u jednom pakiranju se dobije odličan piling (gornja strana) i maska (donja strana).

Nivea maska za pročišćavanje lice

Nivea je nedavno lansirala nekoliko novih maski i ja sam odlučila probati jednu od njih!

Max Factor 2000 Calorie

Iskreno, kupila sam ju jer stoji 60-ak kn. Onako, da imam maskaru za bezveze, kad idem u trgovinu, u šetnju itd. Za prilike kad ne trebam puno šminke, a da ne idem baš bez ičeg.  Četkica je uska i pogodna. Prilično je zbijena pa nisam uspjela s njim nešta spektakularno napraviti. Efekt je malo poboja trepavice i ništa više. Nema 300% volumena i slično. Još malo četkice. Jednom sam napisala da je ovo jeftina verzija Chanel Sublime. Sličnost je u tome što se obe ne truse i dobro se drže. No, kako sam rekla jeftina verzija - 2000 Calorie radi puno manje: - trepavice su manje, tanje i manje ima volumena - Sublime ima gumenu četkicu, 2000 Calorie ima staromodnu - Sublime otvara oči, 2000 Calorie oboji trepavice. Sve u svemu, bude poslužila dok se ne osuši. Nemojte imati velika očekivanja od nje i ne budete se razočarali. Chanel Sublime za mene ipak ostaje kraljica maskara.

Afrodita Acne Stop maska

Ova maska je kod mene postala klasik. Volim ju nanijeti na lice s vremena na vrijeme, ponekad kad imam loš period sa licem, ponekad samo da utegnem pore i da lice izgleda svježije, zdravije, sa manjim porama, ukratko - bolje. Maska dolazi u pakovanju 2 x 5 ml i rado bih da dolazi u nekom većem pakiranju u tubi ili posudici. Tako bih je češće koristila. Dobra je Afrodita, općenito kao brend, a neki proizvodi su odlični, ova maska također.

Merz Spezial maska za područje oko očiju

Ove maske lovim po Muelleru već jako dugo. Stalno čitam na forumu kako su dobre pa su ih vjerojatno sve forumašice kupile prije mene! Ali, kad sam zadnji put bila, uspjela sam ih pronaći. Doduše, uzela sam samo 2 jer ih je toliko bilo i još sam uzela za lice.  Uglavnom, dosad sam koristila, a i još je imam, Sisley masku za područje oko očiju , i zadovoljna sam (na svu sreću, jer ipak košta 700 kn!). Cijelo vrijeme me interesira Merz jer, ako dobro shvaćam, svi hvale ove maske da rade isto. Merz sam prvi put stavila kao masku, u debelom sloju, a kako je podjeljena u 4x1 ml, imala sam još i za mamu i još mi je ostalo, a onda sam taj ostatak istisnula u posudicu. Uglavnom, kad sam skinula masku, bilo mi je ok oko očiju, rekla bih da je kao maska u debelom sloju Sisley bolja, ali Merz ne zaostaje puno. Vjerujte mi na riječ. Merz može poslužiti kao 99% zamjena za Sisley, što znači da Sisley ima opakog konkurenta. A kako se ove maske mogu koristiti i kao kreme, ono isc...