Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Prikazivanje postova s oznakom Ziaja

Ziaja - maska za lice sa kozjim mlijekom

Masku sam kupila u Bipi iz znatiželje jer sam davno imala ovakvo mlijeko za tijelo koje je bilo super. Ako uspijete dešifrirati deklaraciju, podijelite to i sa mnom. Uglavnom, maska je za suhu kožu. Iako je moja koža masna i dehidrirana, svidjela mi se. Maska je baš mljekasta. Vrlo slična tom mlijeku koje sam spomenula, samo što je ipak maska. Sve u svemu, dobra je za povremeno "natapanje" kože. Koža mi je bila meka i nije ostalo neželjenih masnih ili bilo kakvih tragova.  Tekstura ove maske me podsjetila na Givenchy Hydra Sparkling kreme za lice - obje su lagane, mljekaste i natapaju kožu. Sutra kupujem još. Nos mi je trenutno crven i izguljen i ništa me nije peklo, znači odlična je za osjetljivu kožu.