Preskoči na glavni sadržaj

Postovi

Chanel Holiday

Hm, ova slika je kao kod neke tople otvorene vatre. Sviđa mi se! Samo je problem izvedivost na meni. Ruž pretaman, rumenilo prehladno. Ali zato ova paleta sjenila (vrlo slična neprežaljenom Topkapi) bi vrlo vjrojatno mogla biti moja. Sjajila isto tako.

Look

Savršeno ili savršeno dosadno?

Givenchy Vax'in For Youth - emulzija

Emulzije su ono za čim često posežem jer imam masnu kožu, a trebam nešto hidratantno, a da nije masno da mi se dogode problemi po licu. Vax'in je prava revolucija. Iako imam 24 godine, koža mi je jako dehidrirana i čelo mi je najgore – stalno me zateže, imam linije od dehidracije i uvijek tražim nešto što će opustiti napetost kože. Vax'in emulzija je lagana, a opet efikasna. Brzo se upija, koža mi je manje zategnuta, bez masnih tragova i bez negativnih posljedica po lice. Ambalaža je luksuzna, što priliči uz emulziju ove kvalitete. Na vrhu bočice je pumpica koja je također, high-tech. Tekstura emulzije je poput gustog mlijeka i dobro se upija u kožu. Emulzija je odlična kao podloga za puder, odlična je za preko dana, odlična je za preko noći. U nekoliko tjedana nisam uočila probleme po licu, dapače lice mi je čisto i dobro izgleda jer je emulzija dovoljno hidratantna i blagotvorna za lice.

Givenchy Vax'in serum za područje oko očiju

Da rezimiramo, tonik je inovacija, emulzija zakon, a serum za oko očiju je revolucija. Područje oko očiju je uvijek problem – ili podočnjaci, ili natečenost ili sitne bore. Serum za oko očiju je zaista čudo. Na prvu mi je bio čudan, nisam očekivala da nešto može biti ovako učinkovito. Koristim ga tako da po jednu kad stavim ispod oka i na gornji kapak. Lagano razmažem i to je to. Kroz minutu-dvije sve se upije i rezultat je lice sa puno manjim podočnjacima – manje se plavi, manje sam natečena, manje imam bore ispod oka. Divota! Jedan veliki test za sve oko očiju je da li je dovoljno hidratantno je moj gornji kapak koji je jako zgužvan u unutarnjem kutu oka. Vax'in je prošao test. Vax'in djeluje jako dobro i zbog hladne metalne ambalaže. Ne mora ga se držati u frižideru, serum je uvijek hladan i osvježavajuć. Serum se brzo upija, jako je hidratantan i ne ostavlja tragove, nikakve. Stoga je odličan prije primera, sjenila, olovke, tuša i maskare. Rekla bih, čist...

Zimski Lancome

Dior Eye Gloss

Isto jučer kupljeno, dvoumila sam se između Diora i Chanel novih Illusion D'Ombre, ali sam ipak uzela Dior je ovo nisam nikad imala, a Illusion imam 3 komada.

Chanel Rouge Allure

Isto jučer kupljen, nijansa 95.

Kanebo Sensai Eyelid base

Također jučer kupljeno, sutra vatreno krštenje.

The New Nude

Jučer kupljen, jednom proban. Prvi dojam je da je više kremast nego "stari" i više je svilenkast. Boja 021.

Givenchy Vax'in

Osim micelarnih otopina i eventualno jednog losion, u zalihama dosad nisam imala puno losiona. Razlog je što sam ih smatrala ravnima vodi. Vax'In tonik je nešto sasvim drugačije. Ova medicinska ambalaža cijele linije me je očarala. Pumpica klasična za Givenchy, još od doba linije za čiščenje (ambalaža je dobra, zašto ju mijenjati). I onda svi očekujemo da na vatu izleti vodenkasta tekućina. I tu smo svi u krivu. Ovaj losion je gust, bilo mi je ispočetka čudno to vidjeti. Bojala sam se da se neće upiti u lice ili da ću sva ostati masna. Činjenica je da se ovaj losion upije u kožu, ne ostaju masni tragovi ili ostatci masnoće. Koristim ga nakon što očistim lice micelarnom vodom i baš sam zadovoljna kako djeluje. Ja bih ovaj losion ipak radije nazvala „sredstvo za podmazivanje kože“ ili „serum koji nije serum“. Znam da zvuči čudno, teško je opisati pojavu kada gusti losion nahrani kožu. Zaista je ovaj losion poput nekog primera za serum.