Nivea mlijeko za oko očiju rujna 22, 2012 Da li shvaćate slike? Istresem na vatu, stavim na oko i bacim u smeće. No comment! Podijeli Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Podijeli Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Primjedbe Anonimno22. rujna 2012. u 13:12Ajme, ozbiljno? Ja toga koristim godinama, i uvijek zažalim kada kupim nešto drugo!OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriAnonimno23. rujna 2012. u 16:32nasmijala si me, OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriDodaj komentarUčitaj više... Objavi komentar
Ajme, ozbiljno? Ja toga koristim godinama, i uvijek zažalim kada kupim nešto drugo!
OdgovoriIzbrišinasmijala si me,
OdgovoriIzbriši