Na kraju sam bila odustala od svih šampona za suho pranje, ali je onda u frizerskom salonu to bila tema i ja sam kazala da mi ih je dosta i sve žene su mi kazala da koriste baš ovaj i da im je super.
I nije trebalo dugo da kupim ...
Naravno i meni je dobar - kosa nije više vidljivo masna, zalijepljena za tjeme, malo je odignuta i ima volumena, miris je dobar i sve u svemu dobro posluži svrsi.
Sad opet koristim šampone za suho pranje :-)

Primjedbe
Objavi komentar