Trenutno u arsenalu imam sljedeće, a da je s potpisom Chanel. Točnije, Mat Lumiere u nijansi 20, Perfection Lumiere B10 i Vitalumiere Aqua B20. Sa Chanel puderima sam generalno zadovljna jer su dugotrajni, dobro se drže na masnoj koži i daju licu jako lijep izgled. No naravno, sve što je lijepo često je i skupo, pa tako i ovi puderi. Mat Lumiere od ova tri najbolje prekriva. To je dosta gust puder, dosta žute boje. Prekrivanje mu je srednje u jednom sloju, a dva sloja prekivaju sve. Za neke veće nedostatke odličan je za utapkati jer je vrlo podatan. Lako je napraviti prijelaz i sakriti sve na licu. Jednom sam prikrila krastu od velikog prišta tako da sam koristila Sephorin kist za sjenilo i odlično sam uspjela napraviti prijelaz i sakriti krastu. Nikad mi nije uzrokovao prišteve na čistom licu, ali na nečemu u toku uzorukuje probleme. Na masnoj koži je dobar, zasjajim se, ali se puder se otopi. Sve u svemu, odličan je, mat je. To je puder koji je primjereniji za večernje prilike i ...
Ja ću sutra u neki veći shopping. Joj već sam nestrpljiva i stalno nešto dodajem na popis:-D Planiram uzeti i narančasti Bourjois radiance peeling kad već imam kupon u dm-u. :-D
OdgovoriIzbrišiJavi što si kupila, da usporedimo mišljenja.
OdgovoriIzbrišiBila sam u dva dm-a al Bourjois pilinga nije bilo. :-0 Čak je bila oznaka da se može uzeti bilo koji drugi Bourjois proizvod za čišćenje lica sa kuponom -50%. Gledala sam mlijeko od krastavaca al sam ipak odustala. Ne eksperimentira mi se previše otkad sam otkrila Garnier zelenu kolekciju, previše loših iskustava i nuspojava imam pa se trudim biti racionalna koliko toliko. :-D Uglavnom po piling ću opet sljedeći tjedan u neki dm koji nije toliko prometan ko ovi u centru Zagreba.
OdgovoriIzbriši